Iście osobiście

Daaawno już nie pisałam nic od siebie. Jakoś koncentrowałam się na swoich papierowych paskudach. A w zasadzie ten blog powstał po to, aby móc się wypisać. Wiele się jednak zmieniło.
Iny świat.
Jak wygląda obecnie? Nikogo pewnie nie zdziwi to, że najważniejszy jest mój Julek. czasem cieżko mi uwierzyć, że już we wrześniu skończy 4 lata. Julek chodzi, śpiewa i wariuje. Inteligencję oczywiście odziedziczył po matce (jakżeby inaczej :P), a ostatnio ciagle robi zdjęcia. Dzięki temu mam setki fotografii kotów, zabvawek, mebli czy nawet łazienki. Ale nie tylko. czasami uda mu się zrobić coś więcej. Został wiec domowym fotografem. A oto kilka z Jego dzieł:
Co więcej? Sporo. Z Julkiem nie tylko szalejemy w domu, lecz również w odwiedzinach. A jedne takie odwiedziny warto wspomnieć:Bo było wesoło.

Mój obecny świat to wiele problemów. A wiele problemów to wiele sposobów napoprawę hunoru. Jedne bardziej udane, inne mniej. Jednym z nich jest robienie zdjęć. Samej sobie. Jak to wygląda?


 Takie moje durnowate. Bo w pracy nie zawsze jest co robić. A w domu zwykle nie ma na nic czasu.. Jakość kiepska, bo robione telefonem.
A ostatnie dni są nadzwyczaj intensywne. Nie dosć, że mam sporo roboty, rozjazdów, to do tego zachorowałam. Ale nie dam się! Przeziębienie? Nie mam na o czasu.

Mój świat, moje zdanie własne.

Coś mądrego za zakończenie?

"Dobrze jak nie za dobrze. Nie zaszkodzi niepolepszenie. Jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój."
- Mądrości Uli Cieplak ;)

2 komentarze:

  1. Przyznałam Ci wyróżnienie : banerek i pytania dla Ciebie na http://efkakartki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne!!!! A mądrość rewelacyjna!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Świat według Iny , Blogger